pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 października 2015
  • 28 listopada 2015
  • wyświetleń: 3928

Andrzejki w Karczmie Wiejskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Za nami:

Andrzejki świętujemy w Karczmie Wiejskiej przez dwa dni! Już 27 i 28 listopada, w piątek oraz w sobotę, Karczma Wiejska w Jankowicach zaprasza na magiczny wieczór andrzejkowy. Będą tu niezapomniane chwile w towarzystwie dobrej muzyki, smacznego jadła i atmosfery osnutej tajemniczą aurą andrzejkowych wróżb.

Andrzejki w Karczmie Wiejskiej


Zabawę taneczną z muzyką na żywo poprowadzi niezawodny DJ ADAMS. Specjalnie na ten wieczór przygotowaliśmy Magiczne Drinki Andrzejkowe, a dania z naszej Karty Menu zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia. Wśród atrakcji wieczoru nie zabraknie wróżenia z wosku.

Lanie wosku z dawien, dawna pozwalało odkryć, co przyniesie przyszłość. Dawniej lano ołów zebrany ze starych okiennic kościelnych. My lać wosk będziemy, bo jest cenniejszy, gdyż pochodzi od pszczół, świętych stworzeń. A dlaczego przez klucz? Bo to on zamyka lub otwiera wszelkie sekrety i tajemnice. Zaschnięty wosk wyjęty z wody odczytywać poprzez cień będziemy i poznamy tajemnicę, co nas czeka już niebawem.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, rezerwacja stolików 20zł/os - kwota ta całkowicie do wykorzystania na konsumpcję i napoje podczas zabawy. Rezerwacji należy dokonać pod numerem (32) 447-18-82.

  • 27.11- piątek - startujemy o 19.00
  • 28.11 - sobota - starujemy o 19.00


UWAGA! Informujemy, iż na zabawę andrzejkową w dniu 28 listopada nie posiadamy już wolnych miejsc, pozostało kilka wolnych miejsc na zabawę w piątek, 27 listopada.

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszymi imprezami.


Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj