pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 9 października 2015
  • 10 października 2015
  • wyświetleń: 959

Małe Fiaty zdominują bielski rynek

Za nami:

Unikatowe egzemplarze Maluchów, konkursy motoryzacyjne dla dzieci i dorosłych oraz zabawa taneczna w stylu PRL to tylko niektóre z atrakcji czekających na uczestników Zlotu Fiata 126p w Bielsku-Białej. Na imprezę poświęconą jednemu z najbardziej pożądanych aut epoki PRL już 10 października zaprasza Kawiarnia Muzeum Maluch Cafe oraz I love BB.

Bal Karnawałowy dla Aniołów
Małe Fiaty zdominują bielski Rynek · fot. Magda Loska


Pierwsza część spotkania rozpocznie się w sobotę o godz. 10.00 na bielskim Rynku. Prezentacja samochodów będzie nie tylko doskonałą okazją do podziwiania niezwykłych egzemplarzy, ale także możliwością rozmowy z pochodzącymi z różnych części Polski pasjonatami motoryzacji oraz poznania ciekawych historii i wspomnień związanych z popularnym Małym Fiatem.

O godz. 15.00 rozpoczną się zabawy motoryzacyjne, które poprowadzi bielski kierowca rajdowy Grzegorz Miksa. Chętni będą mogli m.in. sprawdzić swoją wiedzę na temat Małego Fiata oraz wziąć udział w konkursie składania elementów malucha na czas. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci - na najmłodszych czekają gry i zgadywanki z nagrodami.

W dzień zlotu od 10.00 do 18.00 zachęcamy do zwiedzania Maluch Cafe, czyli kawiarni i muzeum małego fiata w jednym, pełnego oryginalnych elementów i pamiątek dotyczących produkowanego w bielskiej fabryce samochodu. To właśnie w kawiarni przy Cieszyńskiej 3 odbędzie się przebierana impreza taneczna w stylu PRL, na którą zapraszamy o 22.00 w strojach "prywatkowych". - Załóżcie drelichowe spodnie, krawaty "śledziki" i zaszalejcie w rytm przebojów sprzed lat - informuje Joanna Lemańska z Maluch Cafe.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.