pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 października 2015
  • 15 listopada 2015
  • wyświetleń: 2309

X Przegląd Kabaretów Amatorskich

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

GOK w Suszcu zaprasza początkujące kabarety i kabareciarzy, a także wszystkich wielbicieli i wielbicielki kabaretu do udziału w X edycji Przeglądu Kabaretów Amatorskich W DECHE, który odbędzie się w ramach VI Suszeckiej Jesieni Kulturalnej.

Gminny Ośrodek Kultury w SuszcuCelem przeglądu jest zarówno inspirowanie młodych talentów do poszukiwań artystycznych w dziedzinie twórczości kabaretowej, promowanie amatorskich zespołów kabaretowych, inicjowanie twórczej ekspresji, jak i konfrontacja dokonań twórczych.

Gorąca atmosfera, świetna zabawa, dla początkujących kabareciarzy - atrakcyjne nagrody i finałowy występ gwiazdy - Kabaretu SMILE - to wszystko już 15 listopada o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Bilety dostępne są od 6 października w biurze GOK:
  • od 6.10 do 15.10 - 40 zł/os.,
  • od 16.10 do 30.10 - 45 zł/os.,
  • od 31.10 do 15.11 - 50 zł/os.


Bilety można zakupić w biurze GOK od poniedziałku do piątku od 8.30 do 19.30, a także przelewem po uprzedniej rezerwacji telefonicznej (32) 212-44-91 wew. 21. Rezerwacje są ważne przez 7 dni, jeśli w tym czasie nie zostanie uregulowana płatność, rezerwacja jest anulowana.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj