pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 5 października 2015
  • wyświetleń: 1128

Warsztaty detektywistyczne w MPBP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Pszczyna" podaj

1 października gościem MPBP w Pszczynie był Dariusz Rekosz - pisarz, autor książek sensacyjno - przygodowych dla dzieci i młodzieży, jak i kryminałów dla dorosłych; animator kultury. Spotkanie miało bardzo ciekawą formę - były to warsztaty detektywistyczne, podczas których uczestnicy poznali zasady tworzenia szyfrów.

Warsztaty detektywistyczne w MPBP - 1.10.2015 · fot. M-PBP


Jak można zaszyfrować wiadomość? Jak sprawić, by osoby niepowołane nie mogły jej odczytać? Tego i jeszcze wielu innych rzeczy można było nauczyć się podczas spotkania. Testem świeżo nabytych umiejętności była próba samodzielnego rozszyfrowania tekstu przygotowanego przez pisarza. Następnie autor w dowcipny i przystępny sposób, urozmaicając prezentacjami i filmami opowiedział uczestnikom o swojej twórczości i ciekawych ludziach, których miał przyjemność spotkać na swojej pisarskiej drodze. Na zakończenie były pamiątkowe zdjęcia, rozdawanie autografów, chętni mogli kupić książkę.

BM / pless.pl, źródło: M-PBP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Pszczyna" podaj