pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 października 2015
  • 5 października 2015
  • wyświetleń: 875

Nabór do świetlicy w Kobiórze

Wakacje za nami, nadszedł nowy rok szkolny. Świetlica Środowiskowa w Kobiórze zaprasza do wspólnej zabawy, nauki i wypoczynku.

Świetlica Środowiskowa w Kobiórze organizuje wycieczki krajoznawcze i rekreacyjne, wyjazdy na basen, do kina, kręgle itp., zajęcia sportowe, komputerowe, plastyczne i językowe, a także zapewnia stały dostęp dostęp do komputerów, telewizora, gier edukacyjnych, książek oraz innych materiałów dydaktycznych.

Wychowankom i ich rodzicom udzielane jest stałe wsparcie psychologiczne, a także przeprowadzane są zajęcia psychoedukacyjne i terapeutyczne, uwzględniające tematykę profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień. Dodatkowo na świetlicy serwowane są smaczne i zdrowe podwieczorki.

Wszystkiego organizowane zajęcia oraz wycieczki są bezpłatne. Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 13.00 do 17.00.

BM / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.