pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 października 2015
  • 8 października 2015
  • wyświetleń: 1576

Wycieczka górska w Gorce

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Turystyki Górskiej PTTK "Magurka" w Woli przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę górską w Gorce - Turbacz.

Wycieczka odbędzie się w sobotę, 10 października. Wyjazd o godzinie 6.00 z Pszczyny. Koszt wycieczki wynosi 60 złotych dla członków Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej z opłaconą składką za 2015 rok oraz 65 złotych dla osób niezrzeszonych. Cena obejmuje przejazd busem, opiekę pilota/przewodnika na trasie, ubezpieczenie NNW.

Trasy

  • Kowaniec - Bukowina Miejska - Turbacz Schronisko PTTK - Turbacz Szczyt (1310 m. n. p. m.) - Obidowiec - Stare Wierchy Schronisko PTTK - Obidowa Parzygnatówka

czas przejścia: 5 godzin

  • Gorce - Stare Wierchy - Rabka Zdrój - Bacówka PTTK na Maciejowej (835 m. n. p. m.) - Stare Wierchy - Kulakowy Wierch - Rdzawka Parking

czas przejścia: 5 godzin

Czas przejścia został podany bez uwzględnienia przerw na odpoczynek i może on ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.


Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki .

Zapisy przyjmowane są do 8 października lub do wyczerpania miejsc. Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj