Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 27 sierpnia 2015
  • 4 października 2015
  • wyświetleń: 7226

15-lecie Neo-Nówki w Pszczynie

Za nami:

Neo-Nówka zaprasza na wyjątkowy jubileuszowy koncert podsumowujący 15-lecie działalności. Z tej okazji 4 października kabaret zaprezentuje się w Pszczynie.

Konkurs





Występ odbędzie się 4 października o godzinie 16.00 w hali widowiskowo-sportowej POSiR. W programie zobaczyć będzie można największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu "Niebo", który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji.

Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki. To po prostu trzeba zobaczyć.

Czas trwania programu to około 120 minut. Indywidualnie bilety można nabyć w Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej przy ul. Rynek 15, tel. (32) 449-11-23 lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl. Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmowane są pod numerem (41) 361-80-47.

15-lecie Neo-Nówki w Pszczynie

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.