pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 27 lipca 2015
  • 6 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2221

Nabór do grupy recytatorsko-wokalnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj

Za nami:

Zespół, który od czterech lat realizuje w Pszczyńskim Centrum Kultury cykliczne spotkania "Poezja i muzyka pod 13" oraz kilka innych projektów artystycznych, poszukuje chętnych do stałej współpracy.

Z radością powitamy w swoich szeregach ludzi śpiewających, recytujących, grających na instrumentach. Nie stawiamy żadnych ograniczeń wiekowych. Potrzebujemy zarówno dzieci (8-12 lat), jak i młodzież oraz dorosłych. Oczekujemy zaangażowania i odpowiedzialności.

W przyszłym sezonie kulturalnym będziemy nadal realizować programy poetycko - muzyczne, koncerty dla dzieci młodszych i nieco starszych, koncerty charytatywne oraz inne przedsięwzięcia artystyczne.

Na chętnych czekamy w "13" (Pszczyńskie Centrum Kultury) 4, 5 i 6 sierpnia w godzinach 13.00-15.00. Prosimy o przygotowanie przykładów swoich możliwości: piosenka (koniecznie polska), wiersz, utwór muzyczny (do dyspozycji pianino). Osoby, które w podanych terminach nie mogą przybyć, mogą kontaktować się telefonicznie (692-506-120), aby ustalić datę spotkania.

Zapraszamy serdecznie do współpracy w projektach, które zapisały się już pozytywnie w życiu kulturalnym naszego miasta.

O tym, co dotychczas zrobiliśmy, można przeczytać na stronie www.pckul.pl/ w zakładce "Poezja i muzyka pod 13".

REKRUTACJA DO ZESPOŁU RECYTATORSKO _ WOKALNEGO

Renata Zborowska / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poezja i muzyka pod 13

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj