pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 29 czerwca 2015
  • 28 września 2015
  • wyświetleń: 3148

Konkurs: GOK na wakacjach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Wakacje to czas wypełniony wycieczkami, wyjazdami i przygodami! Zachęcamy do zatrzymywania takich chwil i udziału w nowym konkursie fotograficznym przygotowanym przez GOK w Suszcu.

Przedmiotem konkursu jest wyłonienie najciekawszego zdjęcia z gadżetem GOK w Suszcu, zrobionego podczas wakacyjnych wojaży. Zatem zabierzcie nas ze sobą na plażę, w góry, nad jezioro, do własnego ogródka i uwiecznijcie tą chwilę zdjęciem. Na zdjęciu musi być wyraźnie widoczny min. jeden z gadżetów GOK w Suszcu.

Konkurs ma na celu rozwijanie kreatywności, rozbudzenie ciekawości poznawczej o otaczającym świecie, promocję GOK w Suszcu w ciekawych zakątkach świata "tam gdzie Państwo tam i GOK w Suszcu".

Konkurs trwa od 1 lipca do 30 września i ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy, którzy posiadają gadżety z logiem GOK w Suszcu (np. frisbee, torba). Osoby, które nie posiadają gadżetów GOK w Suszcu, a chciałyby wziąć udział w konkursie, mogą je nabyć w siedzibie GOK-u.

Więcej informacji na stronie: www.kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj