pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 9 marca 2005
  • wyświetleń: 2311

Tomasz Raczek w Pszczynie

Tomasz Raczek będzie gościem pszczyńskiej księgarni Czartak. Gość będzie promował swoją nową książkę "Karuzela z Herosami". Jest to kontynuacja bestsellerowej książki "Karuzela z madonnami", w której zostały przedstawione wybitne kobiety XX wieku.

Tym razem przyszła pora na mężczyzn, których Raczek nazywa współczesnymi herosami. Jak pisze autor we wstępie - "Pokusiłem się o stworzenie osobistego leksykonu wyjątkowych mężczyzn, których losy, a przede wszystkim wypowiadane przez nich opinie mogą pomóc na nowo zdefiniować pojecie bohaterów masowej wyobraźni. Wśród moich herosów znajdą Państwo nazwiska sławnych ludzi, których spotkałem w ciągu wielu lat mojej pracy i z którymi miałem okazję porozmawiać. Są też nazwiska mniej znane, ale ich właściciele z całą pewnością zasłużyli na to miano. Jednych i drugich pytałem nie tylko o ich losy, ale także o zapamiętane najszczęśliwsze chwile życia. Czy w ogóle pamiętają ów moment, gdy byli szczęśliwi?".

Spotkanie odbędzie się w czwartek o godz. 15.30.

mot / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.