pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 14 czerwca 2015
  • 10 lipca 2015
  • wyświetleń: 2985

Konkurs: pochwal się swoim ogrodem

Za nami:

Masz zadbany ogród lub zagrodę? Chcesz się tym pochwalić przed innymi i powalczyć o nagrody? Zgłoś się do konkursu organizowanego przez wójta Gminy Pawłowice!

W konkursie na najpiękniejszy ogródek przydomowy mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy posiadający ogródek na terenie gminy Pawłowice. Natomiast w konkursie na najbardziej estetycznie zagospodarowaną zagrodę mogą uczestniczyć wyłącznie gospodarstwa rolne o powierzchni powyżej 1 ha z siedzibą gospodarstwa na terenie gminy. W konkursie nie będą nagradzane ogródki i zagrody, które były nagrodzone w ostatnich pięciu edycjach konkursów. Rywalizacja odbywa się dwuetapowo, w pierwszym etapie konkurs przeprowadzany jest w poszczególnych sołectwach, natomiast w drugim etapie na poziomie gminnym. Najpiękniejsze ogródki i zagrody wybrane na etapie gminnym są nagradzane.

W związku z powyższym wszyscy właściciele nieruchomości spełniających wymienione warunki mogą zgłaszać się do udziału w wymienionych konkursach do sołtysów poszczególnych sołectw w terminie nie przekraczalnym do 10 lipca. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na Gminnych Dożynkach w Golasowicach 20 września.

Szczegółowe informacje zawarte są regulaminie konkursu, u sołtysów oraz w Referacie Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy tel. (32) 475-63-28.

BM / pless.pl
źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.