pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1766

Piknik sportowy pod znakiem słońca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

W piątek 5 czerwca Ośrodek nad Dokawą po raz drugi gościł zawodników pszczyńskiej Iskry na pikniku sportowym podsumowującym sezon rozgrywkowy 2014/2015 oraz można było jeszcze raz świętować niedawny dzień dziecka.

Piknik sportowy - 05.06.2015 · fot. Andzejek


Podobnie jak przed rokiem znakomita pogoda sprawiła, że Ośrodek nad Dokawą stał się centrum sportu i rekreacji w pierwszym czerwcowy weekend.

Na wszystkich chętnych uczestników pikniku było sporo atrakcji. Zaczynając od żołądka, który częstowany był wspaniałymi wypiekami przygotowanymi przez mamy zawodników szkółki piłkarskiej, poprzez te bardziej ruchowe aktywności, bowiem można było zagrać w mini turniejach piłki nożnej, gdzie oprócz zawodników rywalizowali także rodzice, strzelano do celu zarówno piłką jak i pistoletami do paintballu, odbyły się wyścigi w workach oraz przeciąganie liny. Każdy mógł spróbować także swoich sił w grze Bubble Soccer. Wśród najmłodszych największym powodzeniem cieszyły się zaś dmuchańce oraz trampolina. Były też pokazy cheerleaderek oraz zajęcia zumby.

Pod koniec imprezy rozegrano mecz piłkarski, w którym naprzeciwko trenerów szkółki piłkarskiej stanęli tatusiowie zawodników klubu, którzy w ostatecznym rozrachunku okazali się lepsi od szkoleniowców.

Piknik sportowy był także świetną okazją, aby podziękować wszystkim trenerom za kolejny rok ciężkiej pracy. Upominki odebrali także wyróżniający się zawodnicy, którzy wysoką frekwencją na treningach i ciężką pracą pokazują swoim kolegom na czym ma polegać zaangażowanie i uprawianie w umiłowaną dyscyplinę sportu.

Z twarzy najmłodszych uczestników pikniku nie znikał uśmiech, który był najlepszym świadectwem tego, że aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu daje mnóstwo satysfakcji.

Organizatorami drugiego pikniki rodzinno-sportowego w ramach podsumowania sezonu 2014/2015 byli: Zarząd Klubu, Rodzice Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna, Ośrodek nad Dokawą, zaś sponsorami festynu: sklep sportowy Sportland, Imperatorzy, Dar-Pol oraz kawiarnia Caffee Factory.

Andzejek
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj