pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 9 czerwca 2015
  • 10 czerwca 2015
  • wyświetleń: 894

Zakątki literackie w klubie 13

Za nami:

10 czerwca w klubie 13 przy Pszczyńskim Centrum Kultury odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Zakątki literackie".

"Zakątki literackie" w najbliższą środę o godz. 18.30. Maj zakończyliśmy tekstami Tadeusza Różewicza. Próbowaliśmy dotknąć rozmaitych wątków związanych z poetą, który zmarł ubiegłej wiosny, po długim, twórczym życiu. Było też o Januszu i Stanisławie, czyli o znakomitych braciach Tadeusza. Zerknęliśmy do poezji i prozy. Pojawiły się poematy, opowiadania, sztuki teatralne, scenariusze, szkice, czy rysunki. 10 czerwca zanurzymy się w literaturze Zbigniewa Herberta oraz Ryszarda Krynickiego, wybitnego poety, tłumacza, wydawcy, który został laureatem tegorocznej Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Z. Herberta.

Na kolejnych spotkaniach skupimy czytelniczą uwagę na Ukrainie, a potem na różnych zakątkach Azji. "Zakątki literackie" - 10 i 24 czerwca o godz. 18.30. Czytamy, rozmawiamy, dzielimy się opiniami, spostrzeżeniami i doświadczeniami. Klub 13 (przy Pszczyńskim Centrum Kultury), ul. Bednarska 13. Zapraszamy. Wstęp wolny.

Dawid Stwora

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.