pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 5 maja 2015
  • 27 maja 2015
  • wyświetleń: 34764

Ogrody Daisy - wideo i zdjęcia

Daisy Days to impreza, która od kilku lat przyciąga na pszczyński rynek nie tylko mieszkańców, ale również wielu turystów. Nie inaczej było również w tym roku. Od piątku do niedzieli Ogrody Daisy znów zakwitły na starówce!

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:i galerii zdjęć:

Ogrody Daisy w Pszczynie - 24.05.2015 · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Przez weekend na płycie pszczyńskiego rynku prezentowali się szkółkarze, którzy przygotowali ciekawe aranżacje ogrodowe, układy zieleni i elementy architektury krajobrazu. Dzięki nim centrum miasta na trzy dni tonęło w zieleni i kwiatach.

W sobotę i niedzielę, na scenie odbyły się pokazy i prelekcje na temat urządzania ogrodów na balkonach i wsłuchiwania się w naturę. Wśród wykładowców znaleźli się m.in. dziennikarz telewizyjny Marek Jezierski oraz Grzegorz Stasiak - aktor i kabareciarz opowiadający o ogrodach działkowych. Zwiedzający mieli także możliwość zakupu roślin i akcesoriów ogrodniczych na kiermaszu ogrodniczym.

Ogrody Daisy na pszczyńskim rynku - 22.05.2015 · fot. pless.pl


Podczas tegorocznych Daisy Days odbywało się także wiele imprez towarzyszących. Dzieci i rodzice zagrają w grę przyrodniczą "Ogrodowe bajeczki". W sobotni wieczór chętni wystartują w VII Nocnej Książęcej Grze Miejskiej "Noc Duchów". Z kolei w niedzielę w godzinach popołudniowych było można wysłuchać koncertów. Z powodu deszczu niestety odwołano Majówkę Konną.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.