pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 30 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1408

Szkolenie z pierwszej pomocy - foto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

W dniach 18 i 19 kwietnia odbyło się, zorganizowane dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej. Organizatorem szkolenia był Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak", przy wsparciu finansowym powiatu pszczyńskiego.

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej - 18-19.04.2015


W trakcie szkolenia 25 uczestników praktycznie przećwiczyło metody udzielania pierwszej pomocy w wielu sytuacjach. Wszyscy poznali zasady przeprowadzania resuscytacji osoby dorosłej, otyłej, niemowlęcia oraz dziecka. Zajęcia praktyczne obejmowały również opatrywanie różnego typu ran. Uczestnicy szkolenia nauczyli się także używać defibrylatora AED, a także wielu innych, związanych z udzielaniem pierwszej, pomocy czynności. Każdy z uczestników w trakcie szkolenia był oceniany i po dwóch dniach otrzymał stosowne zaświadczenie.Szkolenie prowadzone było przez wykwalifikowanych, czynnie działających ratowników medycznych z firmy Edunavigator.

Bardzo cieszy zwiększające się zainteresowanie tym tematem, zarówno wśród młodzieży szkolnej, jak i osób już dorosłych. Następne szkolenie planujemy zorganizować na przełomie września i października.

Informacje na temat w/w imprez oraz działalności Klubu znaleźć można na www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl

Agnieszka i Artur Wojciechowie / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj