pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 22 kwietnia 2015
  • 13 maja 2015
  • wyświetleń: 1384

Konkurs plastyczny w Pawłowicach

Za nami:

Jeśli lubisz rysować i malować, weź udział w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym "Malujemy z natury". Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowicach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym, który odbędzie się w środę, 13 maja o godzinie 10.00 w Sali Bankietowej Centrum Kultury w Pawłowicach. Tematem konkursu będzie narysowanie bądź namalowanie zaaranżowanej przez organizatora martwej natury w dowolnej technice plastycznej. Format pracy min. A3. Organizator zapewnia podstawowe materiały tj. brystol i ołówki. Uczestnik we własnym zakresie zaopatruje się w materiały plastyczne odpowiednie do wybranej przez siebie techniki.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 maja. Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej organizatora do 20 maja. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas imprezy plenerowej XXIV Dni Pawłowic, tj. w sobotę, 30 maja około godziny 16.30.

Do pobrania Regulamin i karta zgłoszenia do VII Regionalnego Konkursu Plastycznego "Malujemy z natury"

BM / pless.pl, źródło: GOK Pawłowice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.