pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 20 kwietnia 2015
  • 30 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2039

Ireneusz Krosny w Klubie O'Key

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj

Za nami:

W czwartek, 30 kwietnia klub O'Key zaprasza na kolejny już Wieczór Kabaretowy. Gościem tego wieczoru będzie znany wszystkim Ireneusz Krosny.

Gospodarzem wieczoru będzie Piotr Skucha (Kabaret Długi, Kabaret TON). Jak zawsze pojawią się goście niespodzianki. W tym dniu lokal czynny będzie od godziny 19.30. Planowane rozpoczęcie występów o godzinie 20.00.

Zapraszamy!

Klub Muzyczny Club O'key


Ireneusz Krosny - mim, choreograf i reżyser w jednej osobie. Potrafi rozbawić każdą publiczność do łez pozostawiając ją pod głębokim wrażeniem profesjonalizmu i niezwykłości. W sposób bardzo trafny i dowcipny przedstawia widzom sytuacje i zachowania ludzi z życia wzięte w formie etiud z zaskakującą puentą. Jest wysokiej klasy mimem, a jego wielki atut to zawsze oryginalny pomysł na rozśmieszenie widza. W sezonie, w którym pojawił się na scenach kabaretowych, jak nikt dotąd zdobył cztery Grand Prix najważniejszych festiwali kabaretowych w kraju.

Umiejętność porozumiewania się bez słów łamie wszelkie bariery językowe, tak więc jest on doskonale rozumiany również za granicą, gdzie na festiwalach otrzymał wiele prestiżowych nagród. Występował na scenach Europy, Rosji, Kanady, USA, Chin, Korei Południowej i Islandii. Jest laureatem kilku festiwali krajowych i zagranicznych poświęconych twórczości kabaretowej, komediowej i pantomimicznej. Brał udział w kilkudziesięciu programach telewizyjnych na antenie TVP1, TVP2, Polsat i TVN.


KonkursKlub Muzyczny Club O'key

43-200 Pszczyna
ul. M. C. Skłodowskiej

kom. 885219109Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub O'Key

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj