pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 8 kwietnia 2015
  • 29 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1167

Zrób film o bibliotece,wygraj nagrody

Za nami:

Lubisz chodzić do biblioteki? Często tam przebywasz i chcesz pokazać innym, co w niej najlepszego? Nakręć filmik i zgłoś się do konkursu.

Gminna Biblioteka Publiczna w Miedźnej z/s w Grzawie zaprasza uczniów gimnazjów z gminy Miedźna do udziału w konkursie "Roz-kręć się w Bibliotece", którego przedmiotem jest spot/filmik promocyjny lub reklamowy, trwający od 30 sekund - do maksymalnie 120 sekund, ukazujący zbiory, usługi oraz działalność GBP.

Prace konkursowe zapisane na płycie CD/DVD oraz oświadczenia wszystkich członków drużyny należy dostarczyć do 30 kwietnia do jednej z placówek GBP:
  • Biblioteka główna Grzawa, ul. Księża 19,
  • Filia biblioteczna w Woli, ul. Pszczyńska 110,
  • Filia biblioteczna nr 2 w Woli, ul. Przemysłowa 7.


Oceny zgłoszonych na konkurs filmików pod względem oryginalności, pomysłowości i wartości artystycznej dokona komisja konkursowa powołana przez Dyrektora GBP w Grzawie. Nagrodami w konkursie są książki, gadżety oraz dyplomy. Ogłoszenie wyników konkursu i prezentacja zgłoszonych filmów nastąpi 15 maja o godz. 16.00 2015 w bibliotece głównej Gminnej Biblioteki Publicznej z/s w Grzawie, ul. Księża 19.

Pobierz Regulamin konkursu „Roz-kręć się w Bibliotece”.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.