pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 3 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1378

Wspinaj się z "Diabakiem"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Wspinaczka to bardzo ciekawa, atrakcyjna i wyzwalająca adrenalinę dyscyplina sportu. Jednak klubowicze z "Diablaka" uprawiają ją raczej amatorsko, w celu poprawy własnej sprawności fizycznej i koordynacji. 27 marca odbyły się kolejne zajęcia których adresatem jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego.

Uczestnicy piątkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Nowi uczestnicy poznali podstawowe zasady asekuracji i wspinania oraz praktycznie je przećwiczyli, poprawiając i doskonaląc technikę. Cieszy fakt, że coraz więcej osób jest zainteresowanych tą formą rekreacji. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ciągle liczymy na zainteresowanie tą formą rekreacji uczniów pszczyńskich szkół. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia były jak najbezpieczniejsze i jak najbardziej efektywne.

Wspinaj się z "Diabakiem" - 27.03.2015


Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na ściankę, który odbędzie się 10 kwietnia 2015 r. a wszystkie informację znajdują się na stronie Klubu www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl w zakładce aktualności.

Agnieszka i Artur Wojciechowie / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj