pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 3 marca 2015
  • 8 marca 2015
  • wyświetleń: 819

Weekend SKrzata z Energylandią

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Wiosna to idealny czas na wspólną zabawę! CH Stara Kablownia zaprasza wszystkie dzieci na Weekend SKrzata z Energylandią. Najmłodsi przeniosą się do kolorowej krainy pełnej niespodzianek.

Reklama

Weekend SKrzata z Energylandią odbędzie się w weekend 7-8.03.2015. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę, w godzinach 15.00-19.00 na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji w CH Stara Kablownia. Małe skrzaty spotkają się z maskotkami - bohaterami Energylandii, wezmą udział w animacjach z barwną chustą, warsztatach żonglerki, a także w konkursach z nagrodami. Nie zabraknie malowania buziek oraz zwierzątek z baloników. Specjalną atrakcją będzie występ parkowych artystów - pokazy jazdy na monocyklu.

- Co miesiąc zabieram wnuczkę na Weekenda SKrzata do Starej Kablowni - mówi pani Grażyna, babcia 7-letniej Zuzi, która jest stałym bywalcem Weekendów Skrzata. - Wnuczka uwielbia malowanie buzi i konkursy z nagrodami. Ja natomiast mam czas, aby spokojnie zrobić zakupy w centrum handlowym - dodaje.

Park Energylandia zlokalizowany jest w pięknej okolicy, w miejscowości Zator, na granicy Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa. Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Weekend SKrzata z Energylandią odbędzie się na parterze CH Stara Kablownia przy wejściu głównym, obok ruchomych schodów.

Stara Kablownia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj