pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 23 marca 2015
  • 26 marca 2015
  • wyświetleń: 758

PKF: "Kod nieznany" Michaela Haneke

Za nami:

W tym tygodniu DKF Pszczyński Klub Filmowy zanurzy się w twórczości austriackiego mistrza Michaela Haneke, autora wstrząsających dzieł.

W miniony czwartek zastanawialiśmy się "Dokąd teraz?", za sprawą obrazu libańskiej reżyserki Nadine Labaki, z muzyką Khaleda Mouzanara. Tym razem było w języku arabskim. Uczestnicy spotkania zobaczyli film nagrodzony na międzynarodowych festiwalach w Cannes, San Sebastián i Toronto. Tydzień wcześniej została zaprezentowana produkcja François Ozona, która również odniosła sukces na hiszpańskim i kanadyjskim festiwalu.

Kadr z filmu „Kod nieznany”
Kadr z filmu "Kod nieznany", Michaela Haneke.


W czwartek, 26 marca o godzinie 18.00 przedświąteczna projekcja "Kodu nieznanego". Scenariusz: Michael Haneke. Za zdjęcia kręcone w różnych miejscach świata odpowiada Yürgen Yürges. W rolach głównych m. in.: Juliette Binoche i Luminita Gheorghiu. "Kod nieznany" w nadchodzący, marcowy czwartek. Przy okazji tego seansu warto życzyć świątecznego czasu pełnego refleksji. Przed nami wiosenne projekcje, dyskusje, prelekcje, spotkania. Wstęp wolny.

Dawid Stwora

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.