pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 16 marca 2015
  • 27 marca 2015
  • wyświetleń: 2184

Eliminacje do "Śląskiego Śpiewania"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Od przeszło dwudziestu lat zadaniem Przeglądu jest pielęgnowanie tradycji śpiewaczych regionu śląskiego i prezentacja śląskich pieśni ludowych. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w eliminacjach rejonowych do XXII Regionalnego Przeglądu Pieśni "Śląskie Śpiewanie" im. prof. Adolfa Dygacza.

Przegląd eliminacyjny w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu odbędzie się 16 kwietnia w godzinach 9.00 - 15.00. Koncert Galowy "Śląskiego Śpiewania" odbędzie się 11 czerwca w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 27 marca. Swoje uczestnictwo należy zgłosić na adres: Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk’" im. Stanisława Hadyny, ul. Zamkowa 3, 42-286 Koszęcin.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu
Przegląd Pieśni "Śląskie Śpiewanie" im. prof. Adolfa Dygacza.


Szczegółowy regulamin konkursu, harmonogram oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej www.zespolslask.pl oraz www.kulturasuszec.pl. Wszelkich informacji udziela Śląskie Centrum Edukacji Regionalnej, tel. (34) 310-64-03, e-mail: centrum.edukacji@zespolslask.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj