pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 marca 2015
  • 26 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2112

Bluesowy koncert w suszeckim GOKu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Już 26 kwietnia na suszeckiej scenie, wystąpi znakomita artystka z Filadelfii Juwana Jenkins z zespołem The Old Dogs. Koncert odbędzie się w ramach XVIII Międzynarodowego Festiwalu Bluestracje.

Juwana Jenkins
Juwana Jenkins wystąpi w suszeckim GOKu. · fot. www.juwanajenkins.com


Artystka od kilkunastu lat mieszka w Pradze. Jest nie tylko wyrazistą, przepełnioną soul-gospelowym żarem wokalistką, ale także aktorką i nauczycielką akademicką. Ma w swym dorobku dwie płyty: Ten After Ten i The Blues Keeps You Alive.

Juwana Jenkins & The Old Dogs zapewniają wspaniałą rozrywkę, zarówno wykonując swoje własne energetyczne kompozycje, jak i te, znane z klasycznych wykonań legend bluesa - Freddiego Kinga, Earla Kinga, Etty James, Big Mamy Thorn-ton, Bessie Smith, Howlin' Wolfa i Muddy'ego Watersa.

Zespół miał okazję otwierać koncerty takich sław, jak: Johnny Winter, Eric Burdon, Glenn Hughes, Thin Lizzy, The Rainbow, Ten Years After, Poppa Chubby, Robben Ford. Juwana Jenkins & Old Dogs z powodzeniem koncertują też w licznych klubach muzycznych i na festiwalach w Czechach, Niem-czech, Chorwacji, Słowacji i Polsce.

Bilety w cenie 20 zł są do nabycia w biurze GOK od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 19:30. Kontakt: (32) 212-44-91, dk@kulturasuszec.pl.


Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj