pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 11 marca 2015
  • 30 marca 2015
  • wyświetleń: 4201

Dobry Start: animacje urodzinowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj

Dobry Start ma nowe wyjątkowe animacje urodzinowe. Skorzystaj z nowe oferty i zagwarantuj swojemu dziecku niezwykłe przyjęcie z okazji urodzin.

"Casting do Talent Show", czyli przegląd wszystkich popularnych programów typu: Jaka to melodia, Top model, Taniec z gwiazdami, Mam talent i wiele innych! Niech Twoje dziecko sprawdzi swoje umiejętności, taneczne, wokalne, a może odkryje w sobie prawdziwy talent?

Dla miłośników przygód i tańca zapraszamy na ekscytującą podróż po świecie, w czasie której, dzieciaki poznają nowe kultury i tańce. Ostatnim przystankiem naszej wycieczki będzie Rio de Janeiro!

Będzie się działo!

Zapraszamy również do skorzystania z naszej powiększonej oferty urodzinowej.

Teraz każde dziecko dostaje od nas dyplom uczestnika urodzin na pamiątkę. Dodatkowo można dobrać warkoczyki 10 zł oraz Albumiki dla solenizanta z życzeniami od całej grupy 5 zł. Gratis - zaproszenia, malowanie buzi, oprawa fotograficzna.

Sprawdź termin na urodzinki już teraz!

Nowa oferta na naszej stronie www.dobrystart.eu oraz na Facebooku.

Dobry Start Elżbieta Twardzik


Dobry Start Elżbieta Twardzik

43-200 Pszczyna
ul. Plac Targowy 12

kom. 535844053
kom. 607190053Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dobry Start

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj