pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 9 marca 2015
  • 6 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2163

Mglista wystawa w Bugsy's Jazz Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

Za nami:

Bugsy's Jazz Club zaprasza na wystawę prac Daniela Osińskiego pod tytułem "Mgliście". Fotografie będzie można oglądać do 7 kwietnia.

Reklama

Wernisaż wystawy odbędzie się w środę, 11 marca o godzinie 19.00 w Bugsy's Jazz Club w Pszczynie. Autor o swoich pracach mówi, że stara się pokazywać zwykłe miejsca w niezwykły sposób. W inny sposób z racji swojego punktu "siedzenia" jak sam mówi, bo porusza się na wózku inwalidzkim i z jego perspektywy świat wygląda inaczej. Bardziej docenia się rzeczy, na które zwykli ludzie nie zwracają uwagi. Dla niego fotografia to inny świat, pozwala uciec od szarej rzeczywistości i pokazać ją w innych barwach.

mgliście


Po wernisażu odbędzie się spektakl teatralny pod tytułem "Mężczyzna sukcesu" tekst: Tomasz Jachimek, reżyseria: Adam Biernacki, muzyka: Katarzyna Brochocka, choreografia: Piotr Bumaj. Koszt biletu wstępu na spektakl wynosi 20 zł.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj