pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 16 lutego 2015
  • 26 lutego 2015
  • wyświetleń: 3269

Koncert "Dzieci dzieciom" w 13

W poniedziałek "13" otwarta była dla dzieci. Pojawiły się na widowni i na scenie. To trzeci już koncert wierszy i piosenek dla dzieci przygotowany przez Renatę Zborowską z młodym zespołem recytatorów i wokalistów.Mali goście byli uroczyście witani słodkim poczęstunkiem i z zachwytem rozglądali się po "13", gdzie królowały maskotki przygotowane jako dekoracja sceny. Sądząc po reakcji obecnych, bardzo przypadły im do gustu piosenki i wiersze prezentowane przez młodych wykonawców.

Na scenie wystąpiły: Martyna Olszowiec, Zosia Kałamała, Wiktoria Sołtys, Agatka Szwedka, Oliwia Rozmus i Karolina Olszowiec. Zaprezentowały wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Ewy Szelburg - Zerembiny i Doroty Gellner. Wykonały też piękne i melodyjne piosenki, między innymi: "Mała smutna królewna", "Puszek Okruszek", "Co powie tata", "Maruda", "Jestem sobie przedszkolaczek" i jeszcze kilka innych.

Koncert "Dzieci dzieciom" w 13 - 23.02.2015 · fot. Kamila Olszowiec, Grzegorz Szwedka


Po zakończeniu koncertu dzieci z widowni miały okazję wejść na scenę i zaprezentować swoje umiejętności. Zabawa była wspaniała i bardzo podobała się przybyłym.

Wydaje się, że jest to miły element w wychowaniu artystycznym dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Już dzisiaj zapraszamy na kolejny wiosenny koncert!

Renata Zborowska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.