pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 13 lutego 2015
  • 2 marca 2015
  • wyświetleń: 1301

Justin Bieber na dużym ekranie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj

Za nami:

Zarezerwuj czas 2 marca i przyjdź do Multikina świętować wraz z przyjaciółmi 21. urodziny swojego idola! Wszystkich fanów artysty zapraszamy do Czechowickiego Multikina na specjalny pokaz filmu poświęconego najbardziej rozchwytywanej gwieździe muzyki pop - Justinowi Bieberowi."Justin Bieber. Believe" jest jedyną szansą, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać emocje, które towarzyszą mu gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy w tym filmie pokazuje jaki jest naprawdę. Fani zobaczą go jako zwykłego chłopaka, który nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Później pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop. Reżyser filmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera: "Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, które tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz".

"Justin Bieber’s 21th birthday" - do zobaczenia 2 marca o godzinie 18:00!

Multikino


Ceny biletów:
  • 25 zł - normalny
  • 20 zł - kod z Facebook'a (fanpage Multikino Polska)


Nie prowadzimy rezerwacji biletów na to wydarzenie. Bilety do nabycia w kasach kina, na stronie multikino.pl oraz poprzez mobilną aplikację Multikino dostępną na telefony komórkowe (Android, iOS, Windows Phone).

Zapraszamy!

KonkursMultikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj