pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 14 lutego 2015
  • 10 marca 2015
  • wyświetleń: 2627

Zaprojektuj kartkę wielkanocną

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Konkurs:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu serdecznie zaprasza do udziału w kolejnym V Powiatowym Konkursie Plastycznym na "Świąteczną Kartkę Wielkanocną".

Artystyczne rozważania nad Zmartwychwstaniem Pańskim kierujemy do dzieci i młodzieży. Chcemy zachęcić do przedstawienia własnej interpretacji Świąt Wielkanocnych poprzez działania plastyczne.

W konkursie mogą brać udział osoby indywidualne w wieku od 6-7 do 15 lat. Konkurs trwa od 2 lutego do 10 marca. W tym terminie należy dostarczyć prace do Organizatora. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie www.kulturasuszec.pl.

Uroczyste rozwiązanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas jarmarku wielkanocnego, który odbędzie się 28 marca na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suszcu o godzinie 17:00.

Biuro Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu codziennie od pon. do pt. w godzinach od 8:30 do 19:30. Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec, dk@kulturasuszec.pl, 32 212 44 91.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj