pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 2 lutego 2015
  • 8 lutego 2015
  • wyświetleń: 1036

Filmowe premiery w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj

Już 6 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo epickie widowisko SF "Jupiter: Intronizacja" rodzeństwa Wachowskich ("Matrix"). Tego samego dnia na ekrany kin trafi animacja "Barbie: Super Księżniczki".

"Barbie: Super księżniczki" - Wspaniała animacja dla najmłodszych. Przygotujcie się na spotkanie z super bohaterkami. Tym razem Barbie wciela się w postać Kary, współczesnej księżniczki. Pewnego dnia Kara zostaje pocałowana przez magicznego motyla i odkrywa w sobie niezwykłą moc, która zmienia ją w Super Iskrę, walczącą ze złem. Szybko jednak okazuje się, że jej zazdrosna kuzynka także łapie motyla i zamienia się w Mocną Iskrę, rywalkę Kary. Rywalizacja bohaterek staje się coraz poważniejsza - aż do chwili, kiedy poznają prawdziwego wroga królestwa. Czy teraz będą potrafiły pogodzić się i stworzyć jedną super drużynę?
Wznieś się na wyżyny i odkryj, że nie istnieje siła potężniejsza od siły przyjaźni.

"Jupiter: Intronizacja" - Jupiter Jones (Mila Kunis) urodziła się pod osłoną nocnego nieba, a jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o tym, że jest stworzona do wielkich rzeczy. Dorosła już Jupiter nadal chce sięgać gwiazd, ale na ziemię sprowadzają ją obowiązki pani sprzątającej cudze mieszkania i niekończąca się passa nieudanych związków. Dopiero gdy na Ziemię przybywa Caine (Channing Tatum), genetycznie zaprogramowany były zwiadowca wojskowy, którego celem jest odnalezienie Jupiter, zaczyna ona dostrzegać przeznaczenie, które czekało na nią cały czas: w jej kodzie genetycznym jest bowiem zapisane, że jest spadkobierczynią niezwykłego dziedzictwa, które może zmienić układ sił we wszechświecie.Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj