Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 9 stycznia 2015
  • 23 stycznia 2015
  • wyświetleń: 2726

Jasełka po śląsku w Woli

Za nami:

Bożonarodzeniowe spektakle na stałe wpisały się już w polską tradycję. W Woli 22 i 23 stycznia będzie można zobaczyć jasełka wykonane w gwarze śląskiej.

Zespół Szkół w Woli zaprasza mieszkańców na przedstawienie Bożonarodzeniowe w gwarze śląskiej, które odbędzie się na boisku przed Zespołem Szkół, przy ul. Górniczej 47 w czwartek, 22 stycznia o godzinie 18.00. Po spektaklu organizatorzy zapraszają na wspólne kolędowanie przy kawie.

jasełka po śląsku w woli


Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z/s w Woli zaprasza na bożonarodzeniowy spektakl pt. "Jasełka po śląsku" w wykonaniu Teatru "Naumiony" z Ornontowic. Spektakl będzie można zobaczyć w piątek, 23 stycznia o godzinie 18.00 w Domu Kultury w Woli. Wstęp kosztuje 10 złotych.

"Jasełka po śląsku" to widowisko sceniczne, które opowiada historię Bożego Narodzenia w dość nietypowym klimacie. Zmagania biblijne Marii i Józefa stały się inspiracją do stworzenia spektaklu właśnie w gwarze śląskiej.

jasełka po śląsku

BM / pless.pl, źródło: GOK Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.