pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 grudnia 2014
  • 27 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2408

Merry Christmas w Klubie O'Key

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj

Za nami:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Klub O'Key zaprasza na specjalne imprezy!

Zapraszamy w pierwszy Dzień Świąt - 25 grudnia (czwartek) do naszego klubu na świąteczną radosną noc. Okres świąteczny to czas na spotkania rodzinne i w gronie przyjaciół. Zapraszamy więc na wspólne świąteczne radowanie z bliskimi i znajomymi do naszego klubu. O świąteczną oprawę muzyczną zadba nasz rezydent Dj Active (Bielsko-Biała).

Klub Muzyczny Club O'key


W drugi Dzień Świąt - 26 grudnia (piątek) serdecznie zapraszamy na wspaniałą zabawę, na zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawę trawienia po świątecznym biesiadowaniu. O oprawę muzyczną zadba nasz rezydent Dj Bob (Chorzów). Nasi barmani przygotują dla Was niespodzianki.

Klub Muzyczny Club O'key


W najbliższą sobotę - 27 grudnia zapraszamy na wielkie muzyczne podsumowanie roku 2014. To ostatnia sobota tego roku w naszym klubie. Już wkrótce powitanie nowego 2015 roku, a tymczasem czas podsumować muzyczne przeboje minionych lat. Nasz parkiet rozgrzeje do czerwoności Dj Zaurus (Katowice), a nasi barmani przygotują dla Was pyszne niespodzianki.

Panie do 21:00 wstęp 0zł.
Rezerwacja miejsc tel. 885-219-109

Klub Muzyczny Club O'key


Klub Muzyczny Club O'key

43-200 Pszczyna
ul. M. C. Skłodowskiej

kom. 885219109REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub O'Key

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj