pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 grudnia 2014
  • 11 stycznia 2015
  • wyświetleń: 1940

Weselny spektakl na Finale WOŚP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Suszcu razem z Amatorskim Zespołem Teatralnym działającym przy Związku Górnośląskim koło Suszec.

11 stycznia 2015 już po raz 23. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W Gminie Suszec WOŚPowy sztab będzie działał przy Gminnym Ośrodku Kultury. 30 wolontariuszy już od porannych godzin będzie kwestować na terenie całej gminie, głównie przy kościołach, w sklepach itp.

Tematami najbliższej zbiórki będą: "podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medycznej seniorów".

Już dziś zapraszamy na suszecki finał WOŚP, który odbędzie się w sali widowiskowej w GOK! O godzinie 17:00 wystąpi Amatorska Grupa Teatralna działającą przy Związku Górnośląskim koło Suszec ze spektaklem "Jak wesele to wesele". Komedia opiera się na porównaniu zwyczajów weselnych dawniej i dziś. Nie przegapcie!

Na spektakl obowiązują darmowe wejściówki do odebrania w biurze GOKu.

Zapraszamy!

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.