pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 grudnia 2014
  • 23 stycznia 2015
  • wyświetleń: 4890

Spektakl w Hotelu Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj

Za nami:

Hotel Imperium*** wznawia cykl spektakli teatralnych organizowanych w sali kongresowej. Już 23 stycznia odbędzie się spektakl pt: "Prywatna klinika".

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00. Cena biletu wynosi 45 złotych od osoby. Hotel przyjmuje zapisy na bilety grupowe. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie: (32) 210-15-00, (32) 212-88-88 lub mailowo: recepcja@hotelimperium.pl

"Prywatna klinika" to farsa, która zadowoli przede wszystkim widza szukającego w teatrze rozrywki. Perypetie bohaterów, w jakie zostają uwikłani, mogłyby się przydarzyć każdemu. Sztuka opowiada o miłości i zdradzie, ale z przymrużeniem oka. Jest to historia osób związanych ze sobą w rożny sposób, które wzajemnie się oszukują, kochają i nienawidzą.

Pewnego pięknego dnia w mieszkaniu pewnej atrakcyjnej kobiety powstaje niezwykłe zamieszanie z udziałem jej kochanków, ich żon, jej najlepszej przyjaciółki i ... byłego męża. Początkowe poważne tarapaty zamieniają się w splot dowcipnych sytuacji toczących się w zawrotnym tempie, ale zakończonych happy endem.

Reżyseria: Jerzy Fedorowicz
Obsada: Agnieszka Bieńkowska / Małgorzata Sadowska/ Ewa Kopczyńska/ Wojciech Leśniak/ Zbigniew Leraczyk/ Ryszarda Celińska/ Krystyna Gawrońska/ Piotr Zawadzki

Konkurs

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj