pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 9 grudnia 2014
  • 19 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1999

Michał Lazar & Frxy w B3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bednarska 3" podaj

Za nami:

Już w piątek, 19 grudnia - Michał Lazar & Frxy zagrają w B3. Najlepsze klubowe hity gwarantowane. Bednarska 3 zaprasza w niezapomnianą muzyczną podróż, którą zagwarantują Wam Dj. Nie przegapcie tego!

Michał Lazar - postać, której praktycznie przedstawiać nie trzeba. Rezydent "Clubu Grant". Urodził się w 1979 roku w Pszczynie, gdzie po dzień dzisiejszy mieszka. Z pracą DJ’a związany jest od 1995 roku. Jest rezydentem i menagerem klubu Grant Disco w Jankowicach koło Pszczyny. W klubie organizuje takie imprezy jak: Techno Open Air 2002, DJ Meeting, Michal Lazar Brithday Party, na które zaprasza wszystkich najlepszych polskich DJ’ów. Słynie on z mega hitow, takich jak "He s mine" czy "Put your lips on me". Jego najważniejsze imprezy to: Mayday Poland 2002, Mayday Poland 2003, Club Rotation Viva TV, Technologi Warsaw, Techno Planet Germany, ZokZok Tour Germany, Open Air Germany. Michal Lazar grał miedzy innymi z: Afrika Islam (Mr. X), DR. Motte, Andreas Kremer, Paulo Mac, Joseph Armani, Hardy Hard i wieloma innymi (w tym z większością polskich DJ’i).

Frxy, a właściwie Marcin Wróbel - to dj pochodzący z Pszczyny. Swoją przygodę z muzyką zaczynał w 2009 roku, ucząc się miksować pierwsze utwory. Szersza publika mogła go posłuchać dopiero w 2012 roku, gdzie współorganizował cykliczne muzyczne imprezy z pod gatunku drum & bass. Jego muzyczne zainteresowania wraz z biegiem lat zmieniały sie stopniowo, aż doszło do pewnego rodzaju transformacji i z mocnych połamanych bitów, Frxy przeniósł swoje zainteresowania na muzykę house.

Obecnie gra house we wszelakiej formie i postaci, choć przyznaje, że najbardziej lubi numery, które mają mocny, bass-line, dlatego przy selekcji utworów, zwraca na to uwagę. Inspirację czerpie z wielu źródeł. Jest rezydentem klubu Bednarska 3 w Pszczynie, gdzie współpracując z DASHEM, organizują, co tydzień imprezy i razem starają się propagować ambitną muzykę. Podczas swojej działalności miał okazję grać z wieloma dj. Między innymi:
- Dj Adamus, Gregor Es, C-bool, Dj Adhd, Michał Lazar & wielu innych.

Piątek, 19 grudnia.
Start: 20:00
Bilety: 7 zł.
Rezerwacje: 731-839-393

www.facebook.com/events/1543249619247063/

Zapraszamy!

Bednarska 3


Bednarska 3

43-200 Pszczyna
ul. Bednarska 3

kom. 731-839-393REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bednarska 3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bednarska 3" podaj