pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 grudnia 2014
  • wyświetleń: 3156

Święta w ogrodach Kapias

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kapias" podaj

Okres świąteczny to wyjątkowy czas na odwiedzenie Ogrodów Kapias.

6 grudnia o godzinie 12.00 Święty Mikołaj przybędzie do Ogrodów Kapias, by wręczyć prezenty dzieciom!
Szczegółowe informacje tutaj. W tym dniu również prowadzone będą dla dzieci zajęcia plastyczne polegające na tworzeniu ozdób, którymi udekorujemy Świąteczną Choinkę.

Nasz sklep Ogrodniczy wypełniliśmy przeróżnymi ozdobami świątecznymi. Każdy może znaleźć coś dla siebie oraz jako prezent dla bliskich. Oprócz ozdób takich jak bombki, wstążki, światełka, wianki... oferujemy żywe choinki w pojemnikach (jodły, świerki, sosny) w wymiarach od 40cm do 2,5m wysokości.

Na specjalne zamówienie ubieramy choinki, robimy żywe wieńce, girlandy, stroiki. Zapraszamy Państwa od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 18.00 a w niedziele od 11.00 do 18.00.
Zobacz galerię zdjęć.

Święta w ogrodach Kapias


Wychodzimy do Państwa z propozycją organizacji przyjęć, spotkań dla Państwa Pracowników i Współpracowników w naszej restauracji. Gwarantujemy niepowtarzalny klimat i smaczną świąteczną kuchnię. Specjalnie przygotowane menu oraz smaczne potrawy. Dowiedz się więcej.

Rezerwacji można dokonać osobiście w Restauracji Kapias bądź telefonicznie pod numerem 667-777-081 lub mailowo na: marketing@kapias.pl.

Gospodarstwo Szkółkarskie KAPIAS

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Św. Anny 4

tel. 667 777 292 / Centrum
tel. 667 777 292 / Ogrody
tel. 667 777 081 / RestauracjaREKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kapias

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kapias" podaj