pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 października 2014
  • 18 listopada 2014
  • wyświetleń: 4126

Skecze Męczące w Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj

Za nami:

Przytłacza Cię jesienna aura? Chcesz się rozerwać? Przyjdź na występ Kabaretu Skeczów Męczących!

We wtorek, 18 listopada o godzinie 17.30 w Sali Kongresowej Hotelu Imperium wystąpi Kabaret Skeczów Męczących. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w recepcji hotelu Imperium lub na stronie: www.kabaretowebilety.pl/index.php/event/l-ve/1742/1023/1757.Z roku na rok aktorzy sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od 10 lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż emitowane w styczniu tego roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji Polsat ponad 4 miliony widzów.

kabaret skeczów męczących


Kabaret podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013.

Konkurs

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj