pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 września 2014
  • 25 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2791

Radocha: wybuchowe laboratorium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

Za nami:

Sala Zabaw Radocha zaprasza na zajęcia z cyklu Wybuchowe Laboratorium. Chcesz, aby na twarzy Twojego dziecka pojawił się uśmiech? Pozwól mu poeksperymentować!

Dzieci posiadają naturalną potrzebę eksperymentowania, jeśli wiedzą, że coś może być ciekawe aż rwą się do odkrywania nieznanego, dlatego "Radocha" proponuje zajęcia prowadzone przez Centrum Edukacji i Rozwoju www.ceir.pl o nazwie "Wybuchowe Laboratorium".

Na zajęciach dzieci poznają świat od strony praktycznej, aby się o czymś przekonać wykonują szereg eksperymentów. Program powstał z inspiracji znanym hasłem "Pokaż mi a zapamiętam i zrozumiem".
W czasie zajęć dzieci wcielają się w "młodych odkrywców", zakładają fartuchy i ochronne okulary, dopiero wtedy mogą przystąpić do zabawy.

W ramach warsztatów realizujemy takie tematy jak: wybuchy małe i duże, mokra woda szaleństwa doda, powietrze jest wszędzie, czyli gdzie? Optyka warta ryzyka, magnetyczne szaleństwa, elektryczne porządki, najprawdziwsze eksperymenty chemiczne...

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu (każda druga sobota m-ca) o godz. 15:00. Koszt zajęć to 25 złotych, grupa liczy max. 8 osób, dlatego o miejscu w grupie decyduje kolejność wpłat. Zapisy i wpłaty obowiązkowo najdalej 2 dni przed terminem spotkania. Wiek uczestników 4 - 8 lat.

Zapraszamy!

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj