pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 września 2014
  • 13 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 4027

Smyki w świecie plastyki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

Zajęcia plastyczne są uniwersalnym sposobem wspomagającym wszechstronny rozwój dziecka, a w nim osobowość twórczą. Ćwiczenia plastyczne wykonywane na zajęciach mają duży wpływ na kształtowanie się u dzieci pomysłowości, wytrwałości, samodzielności, umiejętności planowania i dokonywania właściwych wyborów.

Zajęcia plastyczne stwarzają również okazję do pokonywania lęków i zahamowań u dzieci, rozwijają pewność siebie, odwagę i wiarę we własne możliwości twórcze, samodzielne myślenie i działanie oraz poszerzają zainteresowania dzieci.

Drogi Rodzicu!

Warto pomyśleć o dodatkowych zajęciach plastycznych, gdy dziecko chętnie rysuje, maluje, lepi czy wykleja, ma bogatą wyobraźnię, szuka nowych sposobów tworzenia, nie lubi rysować według szablonu. Obserwuj prace dziecka. Gdy są bogate w szczegóły, pojawia się w nich dużo kolorów lub kolory są połączone w niekonwencjonalny sposób, mogą świadczyć o talencie plastycznym.

Radocha: Smyki w świecie plastyki


Grafik/ rok szkolny 2014/2015:
Poniedziałki, godz. 17.00 - 18.30

Cena za spotkanie plastyczne:
23 zł/pojedyncze zajęcia
80 zł/ 4 spotkania

Uwaga! Od stycznia 2015 zajęcia zawieszone, warsztaty ruszą w przypadku zebrania się grupy! Zapisy przyjmujemy na bieżąco!


Po zajęciach pół godziny zabawy na Sali - gratis!

Istnieje możliwość pozostawienia dziecka z Animatorem - bez dodatkowej opłaty (zgłaszane przy zapisach).

Zapisy przyjmowane są osobiście w Sali Zabaw (ul. Dobrawy 42, Pszczyna) w godz. 9.00 - 20.00 oraz telefonicznie pod numerem tel. 510-613-780.

Z uwagi na chęć uatrakcyjniania zajęć i komfort małych artystów Animatorzy bardzo proszą o przestrzeganie obowiązku wcześniejszych zapisów!

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj