pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 września 2014
  • 28 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 5327

Klub Malucha Puchatek zaprasza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

Za nami:

Sala Zabaw Radocha zaprasza na zajęcia Klubu Malucha Puchatek dla dzieci od 20 miesięcy do 3 lat.

Zajęcia są autorskim programem opartym o podstawę programu realizowanego w przedszkolach, prowadzonym przez Centrum Edukacji i Rozwoju z Czechowic - Dziedzic. Dzieci w czasie spotkań uczestniczą w zajęciach manualnych, ruchowych i intelektualnych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą. Zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy, dodatkowym, atutem jest obecność oraz współudział w zajęciach rodzica (bądź opiekuna), w tym okresie bardzo ważna jest pomoc w procesie adaptacyjnym kogoś bliskiego.

Program wykorzystuje intelektualny potencjał małych dzieci, które mają niezwykła potrzebę poznawania świata, a zarazem najbliższego otoczenia. W zabawie towarzyszy im pluszowy miś - Kubuś Puchatek, który wita się z dziećmi i opowiada im bajki. Na spotkaniach pojawiają się też inne postacie z bajki (Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek). Dzieci pomagają mieszkańcom 100milowego lasu rozwiązywać problemy (radzą Prosiaczkowi, co zrobić, by nie bał się ciemności, Tygryskowi, co zrobić, by nie robić krzywdy swoim przyjaciołom, Królika uczą cierpliwości, a Puchatka uczą dzielenia się swoim miodkiem z innymi). Kubuś po zajęciach pozostawia dzieciom, w podziękowaniu za wspólną zabawę, niespodzianki w bucikach.

Fabularna forma spotkań pozwala dziecku lepiej przyswoić i zrozumieć omawiane tematy.

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2014/2015:

- poniedziałek: godz. 17.00 i 18.00 - grupa najmłodsza (gr. p. Ani)
- środa: godz. 17.00 -"średniaki" i 18.00 - grupa najstarsza (grupy p. Oli)


Wszystkie nowe osoby chętne do przyjęcia na zajęcia "Puchatka" przyjmowane będą na zasadzie tworzenia nowej grupy, startującej od podstaw (obecność i współudział rodzica/ opiekuna). Zapraszamy! Zapisy obowiązkowe!
tel. 510-613-780
www.radocha.com.pl

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj