pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 29 sierpnia 2014
  • 28 września 2014
  • wyświetleń: 2698

Kręgle z Diablakiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

26 września pierwszy raz w nowym roku szkolnym odbyły się kolejne zajęcia na kręgielni, organizowane w ramach działalności pszczyńskiego "Diablaka".

Jak zwykle w bardzo sympatycznym gronie uczestnicy mogli intensywnie poćwiczyć grę w kręgle. Te zajęcie dostarczają uczestnikom nie tylko sportowej rozrywki, ale pozwalają także na ciekawe rozmowy i spotkania.

Zajęcia odbywają się na kręgielni w Hotelu Imperium w Pszczynie, która jest bardzo przyjaznym i kameralnym miejscem do amatorskiego uprawiania tego sportu, a same zajęcia służą również integracji młodzieży, dorosłych i aktywnemu spędzaniu wolnego czasu.

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Wszystkich chętnych, a szczególnie młodzież szkolną, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych zajęciach, które odbędą się 30 października 2014r.

Zapraszamy również na wycieczkę w Pasmo Policy, która odbędzie się 19 października br.

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie Klubu www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl

Opiekunowie Klubu
Agnieszka Szczypka - Wojciech
Artur Wojciech

Zajęcia na kręgielni

Agnieszka i Artur Wojciechowie / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj