pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 26 sierpnia 2014
  • 27 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1991

Latino Solo w Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj

Za nami:

Szkoła tańca Brave Up zaprasza na zajęcia Latino Solo, które odbędą się w środę, 27 sierpnia. Zajęcia taneczne w gorących rytmach tańców latynoamerykańskich są odpowiednie dla kobiet w każdym wieku.

BRAVE UP
"Uwolnij Swoją Kobiecość"

Zajęcia są bardzo odprężającą formą pozwalającą dodatkowo na rozładowanie emocji. Ćwiczenia, które kształtują mięśnie nóg, pasa biodrowego, pleców i ramion dostosowane są do poziomu danej grupy, a ich styl zależy od upodobań i temperamentu uczestniczek.

Latino Solo to połączenie gorących, porywających rytmów z ogromnym temperamentem oraz ekspresją. Każdy z tańców latynoskich pozwala na wyrażenie innych emocji i nastrojów - porywczości, powagi, zabawy, radości. Dzięki latynoskim rytmom wprawisz się w świetny nastrój. W prostych układach tanecznych poznasz podstawowe kroki samby, cha-chy, rumby, paso doble, jive, merengue czy salsy.

Wstęp 15 złotych.
Zajęcia będą trwać od godziny 17:00 do 18:30.
Poziom: otwarty

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji i zapisy pod numerem: 512-090-512.

BRAVE UP


BRAVE UP

43-200 Pszczyna
ul. SŁOWACKIEGO 63

tel. 512-090-512Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj