pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 23 sierpnia 2014
  • 24 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 3885

Koncertowy weekend w regionie!

Za nami:

Takiego nagromadzenia wydarzeń rozrywkowych w naszym regionie nie było od dawna. Dziś najważniejsza z nich - czyli Dni Pszczyny, niemniej w Czechowicach i Bielsku także świętują!

W Czechowicach zagra m.in. Golec uOrkiestra, Stachursky, Budka Suflera, Dawid Kwiatkowski, Mateusz Ziółko i zespół Hey, a w Bielsku - Afromental i Andrzej Piaseczny.

koncert
fot. Bielskie Centrum Kultury


Dni Czechowic-Dziedzic

W sobotę 23 sierpnia dla czechowickiej publiczności zagra Budka Suflera. To koncert szczególny, bo legendarna grupa zapowiedziała niedawno, że będzie to już ostatnia trasa zespołu. Dlatego warto pojawić się na stadionie, gdzie będziemy mogli posłuchać takich hitów jak: "Jolka, Jolka pamiętasz", "Cały mój zgiełk" i "Takie tango".

Tego samego dnia wystąpią jeszcze Dwie Korony, uznawane za najlepszy zespół grający przeboje Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar oraz Golec uOrkiestra. Będzie także występ Jacka Stachursky'ego.

Dzień później w Czechowicach-Dziedzicach zagra Hey z charyzmatyczną wokalistką Kasią Nosowską. Zespół od ponad 20 lat jest w czołówce polskich grup muzycznych, nagrał kilkanaście albumów (w tym koncertowych), wiele razy single grupy trafiały na szczyty list przebojów, a nawet nierzadko stawały się hymnami pokolenia dorastającego w latach 90.

Występy zespołu Hey poprzedzi bajka dla dzieci, a następnie Dawid Kwiatkowski i Mateusz Ziółko. Całość tradycyjnie zwieńczy pokaz sztucznych ogni.

Program Dni Czechowic-Dziedzic 2014:

sobota, 23 sierpnia
17.00 - Dwie Korony
18.00 - Golec Uorkiestra
20.00 - Jacek Stachurski
21.45 - Budka Suflera

niedziela, 24 sierpnia
14.00 - Wakacyjna Szkoła Clownów - widowisko interaktywne dla dzieci
16.30 - Dawid Kwiatkowski
18.30 - Mateusz Ziółko
20.30 - Hey
21.40 - pokaz sztucznych ogni


Pożegnanie Lata w Bielsku-Białej

Pożegnanie Lata to nie tylko koncerty zespołu Afromental i Andrzeja Piasecznego! 23 i 24 sierpnia obok hali Pod Dębowcem będzie czekało mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Program "Pożegnania Lata":

sobota, 23 sierpnia
16.00 - 18.00 Maraton Zumby dla Dagmary Drąg / Fundacja Iskierka
18.00 - koncert Afromental
po koncercie Afromental: gra DJ Olek, występuje Artur Wala - wokalista
21.50 sztuczne ognie - firma Surex

niedziela, 24 sierpnia
16.30 - 17.30 BKS i Karczma Rogata oraz uczniowie - wspólne gotowanie dań ze Szlaku
18.00 - koncert Andrzeja Piasecznego
po koncercie Andrzeja Piasecznego: DJ Olek
20.30 - 21.00 Pokaz tańca z ogniem - Wajra

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.