pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 sierpnia 2014
  • 23 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1121

Koncert organowy w Pawłowicach

Za nami:

W sobotę, 23 sierpnia, w kościele św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach o godzinie 19.00 odbędzie się koncert organowy Kristofera Kiesela.

W programie m. in. utwory Jana Sebastiana Bacha, Dietericha Buxtehudego, Maxa Regera i Césara Francka. Organizatorem koncertu w Pawłowicach jest Gminny Ośrodek Kultury. Natomiast w niedzielę, 24 sierpnia o godzinie 19.00 artysta wystąpi w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

Kristof Kiesel
Kristof Kiesel wystąpi w Pawłowicach.


Kristof Kiesel, dwudziestosiedmioletni organizasta z Kippenheim, urodził się w Freiburgu (Niemcy). Na fortepianie zaczął grać w wieku siedmiu lat, a na organach, kiedy miał lat piętnaście. W 2008 roku rozpoczął studia z muzyki kościelnej w Rottenburgu nad rzeką Neckar i studia organowe z Heinrichem Waltherem (Colmar, Francja). Był w klasach mistrzowskich Prof. Martina Schmedinga, Prof. Dr. Michaela Belottiego, Prof. Wolfganga Seifena, Prof. Jürgena Essla, Prof. Loica Mallié, Prof. Franza-Josefa Stoibera, Prof. Petera Planyavskiego i Paola Oreni. W 2011 roku brał udział w Międzynarodowym Konkursie Organowym Hermanna -Schroedera.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.