pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2014
  • 24 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1498

Nowości w czechowickim Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj

Już od piątku (22 sierpnia) na ekranach Czechowickiego Multikina premierowo do zobaczenia będą: "Dawca pamięci" oraz "Magia w blasku księżyca".

"Dawca pamięci" - Nastoletni Jonas (Brenton Thwaites) dorasta w utopijnym świecie przyszłości, gdzie nie istnieją cierpienie i ból, wojny ani krwawe rewolucje. W epoce, w której zapomniano, jak się kocha, odróżnia barwy i podejmuje wybory. Nieoczekiwanie, Jonas zostaje wytypowany jako kandydat na Odbiorcę Wspomnień - jedyną osobę w społeczności, która przechowuje pamięć po dawnych czasach. W szkoleniu pomaga mu tajemniczy mężczyzna, nazywany Dawcą Pamięci (Jeff Bridges). W trakcie nauki Jonas odkryje wstrząsający sekret przeszłości, który zburzy mozolnie budowany ład świata i ściągnie na niego i jego najbliższych wielkie niebezpieczeństwo."Magia w blasku księżyca" - Nowy projekt Woody’ego Allena! Po spektakularnej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy i sentymentalnym powrocie do USA, jeden z najwybitniejszy reżyserów w historii kina zabiera widzów w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni, do pełnej uroku Francji z początku ubiegłego stulecia. W doborowej obsadzie "Magic in the Moonlight", tradycyjnie dla mistrza, doskonali aktorzy, na czele z Colinem Firthem - zdobywcą Oscara za rolę w niezapomnianym hicie "Jak zostać królem".Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj