pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2014
  • 22 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1243

Warsztaty Breakdance w Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj

Za nami:

Breakdance narodził się już w 1969 roku w Bronksie, dzielnicy Nowego Jorku. Do dziś przyciąga wiele osób, zarówno tych, które pragną się go nauczyć, jak i tych, które chcą go oglądać.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty Breakdance w Brave Up

Początkowo breakdance skupiał środowisko czarnych, lecz szybko zjednał sobie rzesze zwolenników. Taniec trudny, bo wymagający dużej koncentracji, dobrych predyspozycji fizycznych, kondycji, ale przede wszystkim wysokiego poczucia rytmu , przez lata zdobył dzięki swojej widowiskowości rzesze sympatyków na całym świecie. Breakdance tańczą zarówno mężczyźni - b-boy, jak i kobiety - b-girl, wykonując niemalże ewolucje akrobatyczne w połączeniu z rytmicznym tańcem.

Teraz czas, aby również w naszym mieście nastąpiła aktywacja dobrze tańczącej ekipy Breakdance. Warsztaty organizowane są dla wszystkich zainteresowanych rozwojem i rozpoczęciem przygody z tańcem.

"Mały" Marcin - w trakcie swoich występów miesza technikę break`a z formami i stylami znanymi z innych gatunków tanecznych jak popping, locking. A to świadczy o prawdziwej wirtuozerii. Tańczy od 8 lat. Taniec to jego hobby. Brał udział w programie "Mam Talent" oraz "Got to Dance". Jeżeli chcesz spędzić aktywnie czas to zapraszamy na zajęcia. W swoim tańcu stawia na feeling, interpretację muzyki, a nie mechaniczne wykonywanie sekwencji kroków.

KIEDY: 22 sierpnia - piątek 17.00 - 19.00
GDZIE: BRAVE UP, Pszczyna ul. Słowackiego 63
KOSZT: 15 zł
POZIOM: otwarty


Więcej informacji oraz zapisy pod numerem: 512-090-512.

BRAVE UP


BRAVE UP

43-200 Pszczyna
ul. SŁOWACKIEGO 63

tel. 512-090-512REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj