pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2014
  • 2 września 2014
  • wyświetleń: 1745

D-A-C-H: Funny English 6

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma D-A-C-H" podaj

Za nami:

Kreatywne, inspirujące warsztaty w języku angielskim są tym, czego tak naprawdę brakuje wszystkim dzieciom uczącym się języka angielskiego.

Szkoła językowa D-A-C-H zaprasza na cykl warsztatów językowych.

Temat 6: Freddy the tiger - podróż w świat dzikich zwierząt

"Cześć, nazywam się Freddy i jestem małym tygryskiem. Zabiorę Cię w pełną przygód podróż do afrykańskiej dżungli, gdzie poznasz moich przyjaciół - dzikie zwierzęta. Wyruszymy na safari, gdzie czeka nas mnóstwo zabawy. Czy odważysz się pogalopować z antylopą, zetknąć oko w oko z lwem i figlować z małpkami? Ciekawe kto jeszcze czai się za drzewem."

Podróż w krainę dzikich zwierząt z językiem angielskim jest świetną nauką w połączeniu z zabawą. Dzieci poznają nowe słówka, które następnie będą ćwiczyć w trakcie zabaw i gier. Dzięki temu będą miały możliwość rozwijania swoich zainteresowań oraz zdolności językowych.

Podróż w krainę części ciała oraz ubrań z językiem angielskim jest świetną nauką w połączeniu z zabawą. Dzieci poznają nowe słówka, które następnie będą ćwiczyć w trakcie zabaw i śpiewania piosenki.

Zajęcia odbędą się we wtorek 2 września dla grupy I (5-7 lat) w godzinach 16.00 - 17.00.

Koszt udziału: 20 złotych.

Zapisów można dokonywać wyłącznie telefonicznie pod numerem 605-909-765 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-15.30
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nauka angielskiego będzie kolorowa, kreatywna i zabawna na 100 %.

Zapraszamy na przygodę z językiem angielskim!Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Firma D-A-C-H

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma D-A-C-H" podaj