pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2014
  • 1 września 2014
  • wyświetleń: 1618

Radocha: nabór do Klubu Puchatka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

Sala Zabaw Radocha rozpoczyna nabór na zajęcia Klubu Malucha Puchatek dla dzieci od 20 miesięcy do 3 lat (zajęcia w nowych grupach od września).

Zajęcia są autorskim programem opartym o podstawę programu realizowanego w przedszkolach, prowadzonym przez Centrum Edukacji i Rozwoju z Czechowic - Dziedzic. Dzieci w czasie spotkań uczestniczą w zajęciach manualnych, ruchowych i intelektualnych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą. Zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy, dodatkowym, atutem jest obecność oraz współudział w zajęciach rodzica (bądź opiekuna), w tym okresie bardzo ważna jest pomoc w procesie adaptacyjnym kogoś bliskiego.

Program wykorzystuje intelektualny potencjał małych dzieci, które mają niezwykła potrzebę poznawania świata, a zarazem najbliższego otoczenia. W zabawie towarzyszy im pluszowy miś - Kubuś Puchatek, który wita się z dziećmi i opowiada im bajki. Na spotkaniach pojawiają się też inne postacie z bajki (Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek). Dzieci pomagają mieszkańcom 100milowego lasu rozwiązywać problemy (radzą Prosiaczkowi, co zrobić, by nie bał się ciemności, Tygryskowi, co zrobić, by nie robić krzywdy swoim przyjaciołom, Królika uczą cierpliwości, a Puchatka uczą dzielenia się swoim miodkiem z innymi). Kubuś po zajęciach pozostawia dzieciom, w podziękowaniu za wspólną zabawę, niespodzianki w bucikach.

Fabularna forma spotkań pozwala dziecku lepiej przyswoić i zrozumieć omawiane tematy.

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2014/2015:

- poniedziałek godz. 17 i 18.00 (gr. p. Ani)
- środa godz. 17 i 18.00 (gr. p. Oli)Zapraszamy! Zapisy obowiązkowe!
tel. 510-613-780
www.radocha.com.pl

Radocha- nabór do Klubu Puchatka


Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj