pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 19 sierpnia 2014
  • 20 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 5571

Dni Pszczyny: od 2001 do 2013!

Kilkadziesiąt wiadomości, tysiące wspaniałych zdjęć, kilkanaście niepowtarzalnych materiałów wideo - co roku relacjonujemy dla Was największą imprezę w mieście. Podobnie jak w poprzednich edycjach, także teraz portal pless.pl jest jej patronem medialnym. Dziś prezentujemy olbrzymie archiwum wiadomości związanych z tym wydarzeniem!

Na portalu pless.pl znajdziecie najbogatsze archiwum Dni Pszczyny od 2001 roku. To jedyne takie miejsce w internecie, gdzie znajduje się tak wiele informacji z ostatnich 13 lat koncertów (i nie tylko!) w pszczyńskim parku.

Kto pamięta, kiedy na scenie wystąpiła Kasia Kowalska, kiedy zagrały zespoły Kult, Hey, Dżem i De Mono? Bawiliście się na koncertach Varius Manx, T.Love lub Voo Voo? Śpiewaliście pod sceną piosenki Ryszarda Rynkowskiego, Kombii, Akurat, Zakopower lub Myslovitz? A może najbardziej zapadły Wam w pamięć występy Kayah, Urszuli i Maryli Rodowicz?

Dni Pszczyny to także emocjonujące wydarzenia sportowe. Turnieje piłkarskie, siatkarskie i koszykarskie, plenerowe turnieje badmintona, pokazy kolarstwa ekstremalnego i regaty żeglarskie. Co roku sportowcy w kilku konkurencjach walczą o Puchar Burmistrza Pszczyny! Wiecie kto zwyciężył w turnieju piłkarskim w ubiegłych latach?

Nie zapominajmy o imprezach towarzyszących: pokazach psów myśliwskich, konkursach sygnalistów, festiwalowi "Chochla" i wielu innych.

Macie ochotę powspominać? Zanim na dobre rozpoczną się Dni Pszczyny 2014 zapraszamy Was w krótką podróż do przeszłości! Poniżej lista większości wiadomości związanych z Dniami Pszczyny od 2001 roku. Kto wie, może znajdziecie siebie lub znajomych na archiwalnych fotografiach?

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.