pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 sierpnia 2014
  • 17 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1381

Będą nowe książki w bibliotekach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Pszczyna" podaj

Dobra wiadomość dla miłośników literatury - Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie otrzymała 12 tysięcy złotych dofinansowania na zakup nowości wydawniczych.

W ramach projektu Biblioteka zakupi 775 egzemplarzy nowości wydawniczych oraz podejmie 74 działania: warsztaty, konkursy, lekcje biblioteczne, wystawy, spotkania autorskie, wspólne czytanie, imprezy kulturalno-edukacyjne. Partnerami Biblioteki w realizacji zadania jest 5 szkół z Gminy Pszczyna: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące, Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie, Szkoła Podstawowa nr 12 w Studzionce oraz Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie.

Dofinansowanie w ramach Programu otrzymały też: Gminna Biblioteka Publiczna w Miedźnej z s. w Grzawie (6.000 zł), Gminna Biblioteka Publiczna w Goczałkowicach-Zdroju (1.000 zł) oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Suszcu (9.000 zł).

Dofinansowanie przyznane zostało ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Biblioteki Narodowej: Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych - Priorytet 2.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Pszczyna" podaj