pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 sierpnia 2014
  • 10 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2217

Nowe menu w "G"astronomicznym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Punkt "G"" podaj

Punkt "G"astronomiczny Bistro&Bar zaprasza wszystkich amatorów dobrej kuchni do spróbowania nowego sezonowego menu!

Chociaż nowa karta pojawiła się u nas już kilka dni temu, to z ostatecznym wprowadzeniem jej w życie czekaliśmy na opinie naszych klientów. W połowie lipca na naszym profilu na Facebooku ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania było zaproszenie na kolację wraz z degustacją dań z nowej karty. Wszystko zapowiadało się pięknie do momentu, w którym przyszło nam wybrać zwycięzcę...

Odpowiedzi naszych gości przeszły nasze najśmielsze oczekiwania i przekonały nas do zorganizowania wspólnej kolacji dla wszystkich, którzy zdecydowali się wziąć udział w zabawie. W kolacji wzięli też udział przedstawiciele portalu SilesiaSmakuje, z którym współpracujemy już od jakiegoś czasu. Naszych dań próbowała także Pani Magda Nosal, prowadząca swojego kulinarnego bloga jako Magda Kucharzy. Oba serwisy już niedługo podzielą się z nami recenzją z degustacji.

Dziś, po zapoznaniu się z Państwa opiniami i sugestiami, możemy z pełną odpowiedzialnością zaprosić do zapoznania się z nowym menu! Nie sposób wymienić tu wszystkich nowości, które przygotowaliśmy, dlatego zapraszamy do zapoznania się z galerią, odwiedzenia nas oraz oczywiście wypatrywania kolejnych akcji na naszym Facebooku, ponieważ już dziś planujemy kolejne konkursy i zabawy.

Do zobaczenia na Bankowej 1!

Punkt "G"astronomiczny: Degustacja nowego menu
REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Punkt "G"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Punkt "G"" podaj